Un elegante piso para descubrir Madrid

Apartmán

Madrid, ŠpanělskoCalle de la Cruzada 1, 28013

Orientační cena za noc pro 2 osoby~4 163 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 3 hosty
  • Rozloha: 35 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~4 163 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Un elegante piso para descubrir Madrid v lokalitě Madrid nabízí „Apartmán s 1 ložnicí“ s plochou 35 m² až pro 3 osoby. V tomto apartmánu najdete vlastní koupelnu. Vybavení zahrnuje také kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici, mikrovlnnou troubu a kávovar. Dále můžete využívat klimatizaci, televizi a pračku.

K dispozici je také výtah.

„Catedral Castrense de las Fuerzas Armadas“ je ve vzdálenosti 200 m od apartmánu. Během pobytu se můžete zdarma připojit k Wi-Fi.

Vzdálenosti k vybraným místům

Mercado San Miguel300 m
Plaza Mayor400 m
Gran Via800 m
Templo de Debod1,3 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Un elegante piso para descubrir Madrid - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Výtah

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 18 let.

Pobyt dětí není povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Please note that late check-in carries the following extra charges:

- From 20:00 to 22:00, EUR 10;

- From 22:00 to 23:00, EUR 15;

- From 23:00 to 01:00, EUR 20;

Check-in after 01:00 is not possible.

In vacation rentals, rural houses, campsites, hostels or hotels, according to the Organic Law for the Protection of Citizen Security of March 30, 2015 (Spain), we must register the entry of our guests.

The Organic Law for the Protection of Citizen Security of March 30, 2015 regulates this activity and requires a series of essential requirements to comply with the law.

Registration is mandatory for all travelers over 14 years of age.

This will be done by completing a form called the Entry part, which must conform to the model established in the Annex to Order INT/1922/2003 (in this case the manual registration or the Chekin app).

The data collected in these parts must also be transmitted to the police within 24 hours after Check-in.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyk
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • ESFCNT00002809100013401300000000000000000000000000001

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport“ od ubytování „Un elegante piso para descubrir Madrid“?

Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport se nachází 15 km vzdušnou čarou od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „Un elegante piso para descubrir Madrid“ vlek nebo lanovka?

Teleférico de Madrid se nachází 2,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 170 recenzí hostů je 7,2/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Un elegante piso para descubrir Madrid nebo přidejte vlastní.

Nina09 - 2026
10/10
★★★★★

Komunikace s poskytovatelem ubytování byla dobrá a poloha fantastická. K barům, restauracím a obchodům v centru Madridu to bylo velmi blízko, k metru Sol jsme došli za 10 minut a ke královskému paláci za 5 minut.

ℹ) Recenze Un elegante piso para descubrir Madrid nevyjadřují stanovisko sleephotelsmadrid.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Un elegante piso para descubrir Madrid - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~4 163 Kč
Typická cena
~3 175 Kč

Dražší než 8 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 329

Za podobnou cenu

~3 539 Kč – ~4 788 Kč

  • Porovnaná ubytování 158
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 137
  • S bazénem 27
  • Se snídaní 32

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Woohoo Rooms Boutique Luna

9,4/10 ~3 827 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.