L&H La Latina Selection

Aparthotel

Madrid, ŠpanělskoCalle Calatrava 17, 28005

Orientační cena za noc pro 2 osoby~4 055 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 35 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~4 055 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O aparthotelu

Ubytování L&H La Latina Selection v lokalitě Madrid nabízí kuchyň nebo kuchyňský kout, mikrovlnnou troubu, lednici a varnou desku ve všech pokojích, studiích a apartmá. Všechny mají fén a vlastní koupelnu. Navíc ve všech najdete klimatizaci a televizi. K dispozici máte balkon nebo terasu v části nabízeného ubytování. V některých pokojích můžete využívat sprchu bez prahu.

„Plaza del Campillo del Mundo Nuevo“ je ve vzdálenosti 390 m od aparthotelu. K místu „Catedral Castrense de las Fuerzas Armadas“ je to 610 m.

Zaparkovat můžete přímo u ubytování. Pro hosty je dostupná Wi-Fi zdarma. Za letištní transfer se platí příplatek. Recepce funguje nepřetržitě a zavazadla si můžete také nechat v úschovně.

Vzdálenosti k vybraným místům

Puerta de Toledo Metro Station350 m
Palacio de Santa Cruz740 m vzdušnou čarou
Catedral de la Almudena770 m vzdušnou čarou
Montaña de los gatos2,9 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento aparthotel vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleBalkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí217 m²Manželská postel-
Deluxe Attic with Terrace217 m²Manželská postelAno
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí218 m²Manželská postelAno
Třílůžkový pokoj v přízemí325 m²Manželská postel, Rozkládací pohovka-
Apartmá s 1 ložnicí435 m²Velká manželská postel (velikosti King)Ano
Zobrazit další (1)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleBalkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí – bezbariérový přístup220 m²Velká manželská postel (velikosti King)-

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte apartmány v ubytování L&H La Latina Selection podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • lednice

Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

▾

Deluxe Attic with Terrace

▾

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

▾

Třílůžkový pokoj v přízemí

▾

Apartmá s 1 ložnicí

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí – bezbariérový přístup

▾

L&H La Latina Selection - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Recepce 24 hodin denně
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

L&H LA LATINA has a 24-hour reception.

Baby cots are available on request and free of charge.

Arrivals between 09:00 and 15:00 incur a surcharge of EUR 20.

Late check-outs until 14:00 incur an extra charge of EUR 30 and are subject to availability.

Guests must present a valid ID and credit card upon check-in.

All special requests are subject to availability and may incur additional charges.

This establishment does not accept bachelor/ette parties or similar parties.

Please inform L&H La Latina Selection of your expected arrival time in advance.

To do this, you can use the special requests box in the booking form or contact the property directly.

Kontaktní údaje jsou v potvrzení rezervace.

When booking 4 or more rooms, special conditions and additional charges may apply.

For more information, please contact the property directly.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport“ od ubytování „L&H La Latina Selection“?

Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport se nachází 15,5 km vzdušnou čarou od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „L&H La Latina Selection“ vlek nebo lanovka?

Teleférico de Madrid se nachází 2,6 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 1 672 recenzí hostů je 8,8/10 . Přečtěte si recenze aparthotelu L&H La Latina Selection nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování L&H La Latina Selection. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

L&H La Latina Selection - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~4 055 Kč
Typická cena
~4 123 Kč

Blízko typické ceny ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 359

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~4 055 Kč
Typická cena
~4 456 Kč

Toto ubytování je o 9 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s bezbariérovým přístupem a s letištním transferem: 41

Za podobnou cenu

~3 447 Kč – ~4 663 Kč

  • Porovnaná ubytování 206
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 53
  • S bazénem 33
  • Se snídaní 52

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

ARTIEM Madrid

9,5/10 ~3 530 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.